PGK Żyrardów

Cztery pory roku

Nawigacja

Treść

Konkurs "Cztery Pory Roku" rozstrzygnięty!

Tegoroczny konkurs zorganizowany przez PGK dla dzieci i młodzieży z Żyrardowa oraz Powiatu Żyrardowskiego, cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Do naszej siedziby wpłynęło aż 176 prac! Wszystkie prezentowały niezwykle wysoki poziom. Wszystkie nawiązywały do tematu konkursu ukazując piękno i zabytki Żyrardowa podczas pór roku. Jury w składzie: Prezes Zarządu PGK Żyrardow Pani Hanna Bieżuńska, Prezydent Miasta Żyrardowa Pan Wojciech Jasiński, Inspektor Sanepidu Pan Andrzej Liszewski oraz Dyrektor Muzeum Lniarstwa Pan Jacek Czubak, miało bardzo trudne zadania: wybrać z przepięknych prac te naj, naj, najpiękniejsze. Po długich obradach udało się! Znamy już wybitne artystyczne dusze i zwycięzców konkursu.

W związku z ustawą o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z regulaminem konkursu "Cztery Pory Roku", wszelkie informacje dotyczące rozstrzygnięcia konkursu, zostały zwycięzcą podane drogą mailową oraz telefonicznie.

Oficjalne wręczenie nagród odbyło się 12 czerwca podczas pikniku "Czuję miętę do ekologii" na terenie PGK Żyrardów przy ul. Czystej 5.

Jako spółka przyjazna mieszkańcom i środowisku, wychodzimy z założenia, że ekologia to coś więcej niż moda i dbałość o przyjazne środowisku. To styl życia, styl bycia, filozofia, którą powinniśmy wyznawać od najmłodszych lat. W PGK wszyscy mamy EKO moc!  A kiedy najlepiej rozmawia się o ekologii? RAZEM. NA ŚWIEŻYM POWIETRZU. PODCZAS ZABAWY. Z myślą o wszystkich: i tych małych i tych dużych zwycięzcach, zorganizowaliśmy właśnie ten wyjątkowy piknik.

Wszystkim uczestnikom raz jeszcze serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i z całego serca gratulujemy niezwykłego talentu. 

  • Konkurs "Cztery Pory Roku" rozstrzygnięty!
  • Konkurs "Cztery Pory Roku" rozstrzygnięty!
  • Konkurs "Cztery Pory Roku" rozstrzygnięty!
  • Cztery pory roku  Konkurs PGK dla dzieci i młodzieży

Cztery pory roku - Konkurs PGK dla dzieci i młodzieży

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z terenu Żyrardowa oraz Powiatu Żyrardowskiego do wzięcia udziału w konkursie "Cztery pory roku” organizowanym przez naszą spółkę. Konkurs trwa od 3 kwietnia do 21 maja 2018. Prace konkursowe powinny nawiązywać do tematu przewodniego konkursu „Cztery pory roku”, czyli ukazywać piękno miasta Żyrardowa we wszystkich porach roku, naturalne środowisko o które dba PGK Żyrardów, architekturę miasta, pokazywać sposób życia i spędzania swojego czasu w mieście, przedstawiać główne lub ulubione przez dzieci punkty w mieście. Prace powinny być wykonane dowolną techniką płaską (ołówek, tusz, kredki, farby lub technikami mieszanymi). Atrakcyjne nagrody czekają. Szczegóły w regulaminie oraz na plakacie.

Kontakt

  • Telefonistka
  Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej
„Żyrardów” Sp. z o. o.
strzałka ul. Czysta 5
96-300 Żyrardów
telefon tel.: +48 46 855-40-41 do 42
fax fax.: +48 46 855-32-80
myszka e-mail: pgk@pgk.zyrardow.pl
godziny Biuro Obsługi Klienta czynne:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 7.00 - 15.00
środa: 7:00 - 18.00
godziny Kasa czynna:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek:  7.30- 15.00
środa: 7.30 - 18.00

W związku z wejściem w życie dn. 25 maja 2018 r. Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), informujemy iż w celu telefonicznego uzyskania informacji o stanie faktury, wysokości zadłużenia, stanie licznika, niezbędne jest podanie nr  identyfikacyjnego Klienta (Nr Nabywcy) znajdującego się na każdej fakturze wystawianej przez PGK Żyrardów.

Napisz do nas

NIP: 838 000 72 01
REGON: 750086653
KRS: 0000153850

Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy
Kapitał Zakładowy: 47 207 000, 00 zł

Nr konta: Bank Pekao SA 03 1240 5918 1111 0000 4909 9913

STOPKA_LOGA

Stopka